Z nutą elegancji w łazience

Gdy wchodząc do wnętrza widzisz, że wszystko świadomie współtworzy efekt końcowy możesz odczuć wytrawną rękę projektanta wnętrza. Styl i funkcjonalność powinny iść pod rękę. Szczególnie tam, gdzie tworzymy eleganckie wnętrza nie ma miejsca na przypadkowy dobór jakiegokolwiek elementu. Tym bardziej tak widocznego, ze względu na swoje rozmiary, jak grzejnik.

Elegancka łazienka? Wytworny salon kąpielowy? Takie rozwiązania wymagają właściwego doboru grzejnika pod kątem stylu. Wtedy na pewno lepiej niż grzejnik drabinkowy sprawdzi się elegancki i nowoczesny grzejnik typu Kalmar Splendor, który wyposażony w relingi nie tylko spełnia rolę grzejnika-suszarki, ale też zapewnia wysoką moc grzewczą. Taki elegancki grzejnik oparty na jednej dużej tafli doda łazience sznytu i elegancji. Można taki grzejnik wyposażyć w jeden, dwa lub trzy relingi Molly. Te relingi możemy wybrać złote, srebrne lub białe, w zależności od wykończenia baterii i innych detali.

Dobrze dobrane akcesoria do grzejników to gwarancja nie tylko funkcjonalności, ale i spójności ważnej dla końcowego efektu. Warto pilnować, by tego co piękne nie zepsuć byle jak dobranym detalem – czyli np. brzydkim zaworem.

Gdy idziemy w jakość i dobre wykończenie, to pamiętajmy by dobrać też wzorniczo i kolorystycznie zawory i głowice do grzejników. Do grzejnika Splendor świetnie sprawdzą się grzałki do grzejników, które poza sezonem grzewczym zapewnią ciepły i suchy ręcznik. Tu też warto wybrać właściwy kolor i dobry wzór.