Zostań parterem

PRODUCENCI, DYSTRYBUTORZY, SKLEPY

Zapraszamy do współpracy producentów, sklepy i dystrybutorów, którzy chcą by ich produkty za pośrednictwem portalu dotarły do klientów indywidualnych, projektantów wnętrz czy developerów. Tworzymy nie tylko największą bazę produktów w Polsce ale przede wszystkim platformę współpracy klienta z projektantem wnętrz. Panstwa produktów nie powinni tu zabraknąć. Dzięki zastosowanym na portalu narzędziom bedziecie mogli Państwo analizować dobór prodyktów do bazy, zainteresowanie klientów poszczególnymi modelami.

 

DEVELOPERZY

Zapraszamy do współpracy developerów, którzy chcą zaoferować swoim klientom dostęp do portalu na preferencyjnych warunkach. Dzięki naszej współpracy Państwa klienci bedą mogli cieszyć się ofertą specjalną na produkty wyposażenia wnętrz oraz bedą mogli skorzystać z prowadzonych za naszym pośrednictwem szkoleń. Będziecie mogli Panstwo uzyskać informacje statystyczne o Państwa grupie klientów.

 

PROJEKTANCI WNĘTRZ, ARCHITEKCI I SPECJALIŚCI BRANŻOWI

Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów wnętrz oraz specjalistów, ktorych praca jest przydatna podczas wykańczania wnętrz. Dzięki Panstwa ofercie w Trybie "Specjaliści: dotrą do Panstwa nowi klienci. Państwa zaś zachęcamy do korzystania z portalu jako z platformy do współpracy z klientem również na odległość. Dzięki temu łatwiej bedzie Panstwu określić preferencje stylistyczne klienta, wspólnie z nim zawężać listę wybieranych produktów. NA portalu mozecie Państwo skorzystać z wizualizacji wybranych produktów we wnętrzach oraz pobrać pliki 3D. Akademia ARTHOT może być źródłem wiedzy i inspiracji oraz Panstwa kalendarzem dostępnych na rynku szkoleń specjalistycznych.