Podręcznik

 

Od tego jak wykreujemy wnętrza w których mieszkamy, zależy nasze późniejsze samopoczucie, nastrój i wygoda dnia codziennego. Dlatego też, znając ogrom wyzwań i wagę podejmowanych decyzji, zbudowaliśmy portal który jest platformą spotkania projektanta z klientem. Tu styl kreuje wnętrza.

 

WEJDŹ W TRYB AKADEMII

Do ważnych decyzji warto się przygotować.Wejdź do AKADEMII Arthot!

To do czego chcesz wrócić dodaj do ulubionych klikając w gwiazdkę zamieszczoną w lewym dolnym rogu każdej inspiracji, poradnika i szkolenia. Zawsze będziesz mógł do tego wrócić. Te inspiracje i poradniki, które poznasz oznacz w lewym dolnym roku każdej inspiracji jako poznane. Dzięki temu szukając nowych inspiracji i poradników, bedziesz mógł użyć funkcji "pomiń poznane"

W inspiracjach podpatrz jak to robią inni. Możesz je filtrować po stylu i pomieszczeniu, którego dotyczą.Po wybraniu filtrów, pamiętaj o kliknięciu w guzik "filtruj".

W zakładce "Moje konto" na głównej stronie portalu ARTHOT w swoim Design Board masz "Moje ulubione", w których widać inspiracjei dodane do ulubionych.

W poradnikach poznaj i zrozum tworzenie wnętrz zanim zdecydujesz. Możesz je filtrować po branży i rodzaju produktu (np. fotel, lampa, grzejnik). Po wybraniu filtrów, pamiętaj o kliknięciu w guzik "filtruj".

W zakładce "Moje konto" na głównej stronie portalu ARTHOT w swoim Design Board masz "Moje ulubione", w których widać poradniki dodane do ulubionych.

W szkoleniach zapisz się na szkolenia i zgłębiaj specjalistyczną wiedzę. Możesz je filtrować po województwie w którym będzie szkolenie  i rodzaju produktu (np. fotel, lampa, grzejnik). Po wybraniu filtrów, pamiętaj o kliknięciu w guzik "filtruj". Otrzymasz komunikat czy jesteś zapisany na liście głównej, czy z braku miejsc jesteś na liście rezerwowej. Jeśli uda Ci się zapisać i zajdzie taka potrzeba, w każdej chwili możesz odwołać swój udział w szkoleniu poprzez uzycie funkcji "zrezygnuj" z poziomu "Moje szkolenia" w zakładce "Design Board" w "Moim koncie". Gdy jesteś na liście rezerwowej, w miarę zwalniania się miejsc, otrzymasz informację o przyjęciu na szkolenie. System przypomni Ci tuż przed szkoleniem, że jesteś na nie zapisany.

W zakładce "Moje konto" na głównej stronie portalu ARTHOT w swoim Design Board masz zawsze aktualny wykaz "Moje szkolenia", w których widać na co jesteś zapisany. W ulubionych masz widoczne szkolenia dodane do ulubionych.

 

WEJDŹ W TRYB KREATORA

Kreowanie wnętrza to festiwal wyborów. Trzeba wyszukać różne produkty odpowiadające na potrzeby. Potrzeby użytkowe i stylistyczne. By precyzyjnie określić to co nas interesuje w zakresie grzejników, lamp czy np. krzeseł i nie pominąć nic ważnego - użyj KREATORA. Tam na wstępie określ swój styl. Potem wybierz kilka najlepszych rozwiązań i dodaj do swojego design board’u. Gdy nie jesteś pewien co wybrać zobacz wizualizację.

KREATOR - OKREŚL SWÓJ STYL

Zacznij od określenia stylu, który Ci się podoba. Górne menu podpowiada Ci w której części KREATORA jesteś. Możesz skorzystać z jednej z dwóch opcji:

Określ swój styl - czyli katalogu stylów najczęściej spotykanych we wnętrzach. Opisy i zamieszczone zdjęcia wnętrz pomogą Ci w podjęciu decyzji

Analiza preferencji - jeśli nie umiesz sklasyfikować swoich upodobań po konkretnych stylach. W badaniu preferencji będziesz wybierać co Ci się podoba a co nie i wten sposób określisz styl najblizszy swoim upodobaniom. Poświęć na to badanie 15 minut, usiąć w spokojnym miejscu  a poznasz swój styl.

KREATOR -  WYBIERZ PRODUKT

Gdy określisz jednym ze sposobów swój styl serwis pokaże Ci różne produkty pasujące do wybranego stylu.By zawężać wybór musimy skupiś się na jednym rodzaju produktu (np. fotel, lampa, grzejnik) i wybranym pomieszczeniu, do którego dobieramy ten produkt. Wybierz w filtrach na górze strony doborem jakiego rodzaju produktu chcesz się teraz zająć. Możesz też wybrać pomieszczenie, bo produkty są przypisywane do poszczególnych pomieszczeń w Twoim projekcie. Jeśli coś bardzo Ci się nie podoba - usuń z pola wyboru klikając w "minus". By dalej zawęzić pole wyboru w danym rodzaju produktu np. w krzesłach czy grzejnikach, użyj guzika "Zobacz jakie to proste" w polu "Uwaga" w prawym, górnym rogu ekranu.

Portal przeniesie Cię do pola, w którym w zależności od tego jaki produkt wybieerasz, dostaniesz kilka cech do dookreślenia. W ten sposób Twoje pole wyboru ograniczy się również pod kątem oczekiwanych cech technicznych produktu. Określ te cechy, które są dla Ciebie ważne lub są wymagane przez portal. Gdy klikniesz "gotowe" portal przeniesie Cię do zawężonej listy produktów do wyboru. Z tej listy nadal możesz usuwać "minusem" to co Ci się nie podoba.

Gdy nie jesteś pewien czy dany produkt pasuje wejdź w guzik "zobacz wizualizację". Tam na zdjęcie wnętrza lub jego rysunek będziesz mógł nanosić dany produkt (zdjęcie przestrzenne) by zobaczyć jak będzie wygladał we wnętrzu. Możesz też zmieniać kolory tego produktu. Wizualizację możesz zapisać do swojego projektu i ponownie do niej wracać z projektantem wnętrz lub innymi domownikami. Będziesz mógł ją wraz ze swoim projektem udostępniać i konsultować na odległość.

Wróć do pola wyboru. Wyrzuć kolejne nie pasujące Ci produkty. Gdy nie jesteś pewien, korzystaj z wizualizacji, powiększenia czy opisu produktu znajdującego się pod hasłem "więcej". NA końcu zapisz kilka najciekawszych Twoim zdaniem produktów ("zapisz produkty") do swojego Design Boardu a w nim do konkretnego projektu (np. dom w Wilanowie) i pomieszczenia (pokój) określonego też indywidualnie nadaną mu przez Ciebie nazwą (np. pokój Ani). Będziesz mógł powrócić do tych produktów  podejmując z bliskimi i projektantem wnętrz ostateczną decyzję. Znajdziesz je w "Moje konto" z zakładce "Design Board" o nazwie "Moje projekty i wizualizacje"

KREATOR -  ZRÓB ZAKUPY

Jeśli już na tym etapie wiesz co chcesz kupić na podglądzie wybranego produktu kliknij "zrób zakupy" i zobacz gdzie możesz kupić dany produkt w obrębie konkretnego miasta lub województwa. Z posiomu swojego konta w Design Board/Moje projekty i wizualizacje możesz dla odmiany wydrukować zbiorczą listę zakupów dla różnych produktów.

 

WEJDŹ W TRYB PRACY ZE SPECJALISTĄ

Wnętrze jest ważne. Nasz styl powinien kreować nasze wnętrza. Praca z projektantem to przede wszystkim kreowanie przestrzeni. Tego nie zastąpi żaden portal. Jeśli jeszcze nie współpracujesz z projektantem wnętrz, odszukaj go w dziale SPECJALIŚCI.

 Znajdź projektanta w SPECJALISTACH

 

WEJDŹ W SWOJE KONTO – DOKONAJ OSTATECZNYCH WYBORÓW

Udostępnij projektantowi swój design board. Razem podejmijcie decyzję co zostawić jako ostateczny wybór. Warto wybrać 2-3 równorzędne produkty każdego rodzaju. Wydrukuj listę i ruszaj na zakupy. Już wiesz czego i gdzie szukać.

Dotarłeś do celu. Możesz być pewein, że TWój styl kreuje Twoje wnętrza.