O nas

 

Od tego jak wykreujemy wnętrza w których mieszkamy, zależy nasze późniejsze samopoczucie, nastrój i wygoda dnia codziennego. Dlatego też, znając ogrom wyzwań i wagę podejmowanych decyzji, zbudowaliśmy portal który jest platformą spotkania projektanta z klientem. Tu styl kreuje wnętrza.

 

WEJDŹ W TRYB AKADEMII

Do ważnych decyzji warto się przygotować. Wejdź do AKADEMII Arthot : w inspiracjach podpatrz jak to robią inni, w poradnikach poznaj i zrozum zanim zdecydujesz, zapisz się na szkolenia i zgłębiaj specjalistyczną wiedzę.

To do czego chcesz wrócić dodaj do ulubionych.

 

WEJDŹ W TRYB KREATORA

Kreowanie wnętrza to festiwal wyborów. Trzeba wyszukać różne produkty odpowiadające na potrzeby. Potrzeby użytkowe i stylistyczne. By precyzyjnie określić to co nas interesuje w zakresie grzejników, lamp czy np. krzeseł i nie pominąć nic ważnego - użyj KREATORA. Tam na wstępie określ swój styl. Potem wybierz kilka najlepszych rozwiązań i dodaj do swojego design board’u. Gdy nie jesteś pewien co wybrać zobacz wizualizację.

 Wybieraj produkty w KREATORZE lub PRODUKTACH

 

WEJDŹ W TRYB PRACY ZE SPECJALISTĄ

Wnętrze jest ważne. Nasz styl powinien kreować nasze wnętrza. Praca z projektantem to przede wszystkim kreowanie przestrzeni. Tego nie zastąpi żaden portal. Jeśli jeszcze nie współpracujesz z projektantem wnętrz, odszukaj go w dziale SPECJALIŚCI.

 Znajdź projektanta w SPECJALISTACH

 

WEJDŹ W SWOJE KONTO – DOKONAJ OSTATECZNYCH WYBORÓW

Udostępnij projektantowi swój design board. Razem podejmijcie decyzję co zostawić jako ostateczny wybór. Warto wybrać 2-3 równorzędne produkty każdego rodzaju. Wydrukuj listę i ruszaj na zakupy. Już wiesz czego i gdzie szukać.

Dotarłeś do celu. Możesz być pewein, że TWój styl kreuje Twoje wnętrza.